Primary (North)

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
Abbeymead Rovers (A Team) (bye) 1st Round
Alkerton Rangers (Reserves) (bye) 1st Round
Andoversford (Saturday) (Reserves) (bye) 1st Round
Avonvale United (3rds) (bye) 1st Round
Aylburton Rovers (First) (bye) 1st Round
Blakeney (Reserves) (bye) 1st Round
Bourton Rovers (Spartans (A)) (bye) 1st Round
Broadwell Amateurs (A) (bye) 1st Round
Cam Bulldogs (A Team) (bye) 1st Round
Chalford (3rd) (bye) 1st Round
Charfield (Reserves) (bye) 1st Round
Charlton Rovers (Third) (bye) 1st Round
Cheltenham Civil Service (Saturday) (B (bye) 1st Round
Cheltenham Saracens (A Team) (bye) 1st Round
Cheltenham United (First) (bye) 1st Round
Coleford United (Reserves) (bye) 1st Round
Cotswold Rangers (Reserves) (bye) 1st Round
Down Ampney (First) (bye) 1st Round
FC Barometrics (A) (bye) 1st Round
FC Javelins (Disbanded) (First) (bye) 1st Round
FC Lakeside (Reserves) (bye) 1st Round
FC Littledean (First) (bye) 1st Round
Fintan (Reserves) (bye) 1st Round
Frampton United (3rd XI) (bye) 1st Round
Harrow Hill (A Team) (bye) 1st Round
Hatherley (First) (bye) 1st Round
Innsworth Athletic (Disbanded) (First) (bye) 1st Round
Kingshill Sports (Reserves) (bye) 1st Round
Leckhampton Rovers (Second) (bye) 1st Round
Longlevens FC (B Team) 1st Round
Lydney Town (B Team) 1st Round
Minchinhampton (First) (bye) 1st Round
Minsterworth (Reserves) (bye) 1st Round
Mushet & Coalway (Reserves) (bye) 1st Round
Newent Town (A) (bye) 1st Round
Northway (First) (bye) 1st Round
Old Richians (Disbanded team) (bye) 1st Round
Pittville United (Reserves) (bye) 1st Round
Puma (A Team) (bye) 1st Round
Randwick (A Team) (bye) 1st Round
Rank Outsiders (Reserves) (bye) 1st Round
Redbrook Rovers (Reserves) (bye) 1st Round
Regency Town (First) (bye) 1st Round
Rodborough Old Boys (Reserves) (bye) 1st Round
Ruardean Hill Rangers (A) 1st Round
Ruardean United (First) (bye) 1st Round
Ruspidge United (First) (bye) 1st Round
Saintbridge(Saturday) (First) (bye) 1st Round
Sharpness (A) (bye) 1st Round
Siddington Sports (Vets) (bye) 1st Round
Smiths Athletic (Res) (bye) 1st Round
South Cerney (Reserves) (bye) 1st Round
St Briavels (Reserves) (bye) 1st Round
Staunton & Corse (Reserves) (bye) 1st Round
Stonehouse Town FC (B Team) (bye) 1st Round
Stroud United (Res) (bye) 1st Round
Tetbury Town (A Team) (bye) 1st Round
Tewkesbury Town (SATURDAY) (3rd) (bye) 1st Round
Tidenham (Reserves) (bye) 1st Round
Tredworth Tigers (Reserves) 1st Round
Tuffley Rovers (Fourth) (bye) 1st Round
Uley (A Team) (bye) 1st Round
Whitecroft (A Team) (bye) 1st Round
Wickwar Wanderers (First) (bye) 1st Round
Woodchester (First) (bye) 1st Round
Yorkley (Reserves) (bye) 1st Round
1st Round
1. 07/09/13  14:30 Lydney Town (B Team) VS Longlevens FC (B Team)
[+]
2. 07/09/13  14:30 Tredworth Tigers (Reserves) VS Ruardean Hill Rangers (A)
[+]
2nd Round
3. 28/09/13  14:30 Frampton United (3rd XI) VS Coleford United (Reserves)
[+]
4. 28/09/13  14:30 Tewkesbury Town (SATURDAY) (3rd) VS FC Lakeside (Reserves)
[+]
5. 28/09/13  14:30 Fintan (Reserves) VS Sharpness (A)
[+]
6. 28/09/13  14:30 Longlevens FC (B Team) VS FC Javelins (Disbanded) (First)
[+]
7. 28/09/13  14:30 Innsworth Athletic (Disbanded) (First) VS Avonvale United (3rds)
[+]
8. 28/09/13  14:30 Redbrook Rovers (Reserves) VS Kingshill Sports (Reserves)
[+]
9. 28/09/13  14:30 FC Barometrics (A) VS Newent Town (A)
[+]
10. 28/09/13  14:30 Staunton & Corse (Reserves) VS Tetbury Town (A Team)
[+]
11. 28/09/13  14:30 Cheltenham Saracens (A Team) VS Charlton Rovers (Third)
[+]
12. 28/09/13  14:30 Cheltenham United (First) VS Leckhampton Rovers (Second)
[+]
13. 28/09/13  14:30 Puma (A Team) VS St Briavels (Reserves)
[+]
14. 28/09/13  14:30 Chalford (3rd) VS Down Ampney (First)
[+]
15. 28/09/13  14:30 Alkerton Rangers (Reserves) VS Charfield (Reserves)
[+]
16. 28/09/13  14:30 FC Littledean (First) VS Stonehouse Town FC (B Team)
[+]
17. 28/09/13  14:30 Yorkley (Reserves) VS Mushet & Coalway (Reserves)
[+]
18. 28/09/13  14:30 Siddington Sports (Vets) VS Andoversford (Saturday) (Reserves)
[+]
19. 28/09/13  14:30 Tredworth Tigers (Reserves) VS Cheltenham Civil Service (Saturday) (B
[+]
20. 28/09/13  14:30 Woodchester (First) VS Regency Town (First)
[+]
21. 28/09/13  14:30 Uley (A Team) VS Rank Outsiders (Reserves)
[+]
22. 28/09/13  14:30 Saintbridge(Saturday) (First) VS Pittville United (Reserves)
[+]
23. 28/09/13  14:30 Bourton Rovers (Spartans (A)) VS Rodborough Old Boys (Reserves)
[+]
24. 28/09/13  14:30 South Cerney (Reserves) VS Tidenham (Reserves)
[+]
25. 28/09/13  14:30 Randwick (A Team) VS Whitecroft (A Team)
[+]
26. 28/09/13  14:30 Ruardean United (First) VS Aylburton Rovers (First)
[+]
27. 28/09/13  14:30 Smiths Athletic (Res) VS Minsterworth (Reserves)
[+]
28. 28/09/13  14:30 Harrow Hill (A Team) VS Cotswold Rangers (Reserves)
[+]
29. 28/09/13  14:30 Wickwar Wanderers (First) VS Ruspidge United (First)
[+]
30. 28/09/13  14:30 Hatherley (First) VS Tuffley Rovers (Fourth)
[+]
31. 28/09/13  14:30 Abbeymead Rovers (A Team) VS Minchinhampton (First)
[+]
32. 28/09/13  14:30 Broadwell Amateurs (A) VS Old Richians (Disbanded team)
[+]
33. 28/09/13  14:30 Northway (First) VS Cam Bulldogs (A Team)
[+]
34. 28/09/13  14:30 Blakeney (Reserves) VS Stroud United (Res)
[+]
3rd Round
35. 26/10/13  14:30 Redbrook Rovers (Reserves) VS FC Javelins (Disbanded) (First)
[+]
36. 26/10/13  14:30 Coleford United (Reserves) VS FC Lakeside (Reserves)
[+]
37. 26/10/13  14:30 Aylburton Rovers (First) VS Charlton Rovers (Third)
[+]
38. 26/10/13  14:30 Yorkley (Reserves) VS Stroud United (Res)
[+]
39. 26/10/13  14:30 Siddington Sports (Vets) VS Minchinhampton (First)
[+]
40. 26/10/13  14:30 Saintbridge(Saturday) (First) VS Staunton & Corse (Reserves)
[+]
41. 26/10/13  14:30 Hatherley (First) VS Cheltenham Civil Service (Saturday) (B
[+]
42. 26/10/13  14:30 Regency Town (First) VS St Briavels (Reserves)
[+]
43. 26/10/13  14:30 Northway (First) VS FC Littledean (First)
[+]
44. 26/10/13  14:30 Wickwar Wanderers (First) VS Leckhampton Rovers (Second)
[+]
45. 26/10/13  14:30 Newent Town (A) VS Whitecroft (A Team)
[+]
46. 26/10/13  14:30 Smiths Athletic (Res) VS Uley (A Team)
[+]
47. 26/10/13  14:30 Tidenham (Reserves) VS Charfield (Reserves)
[+]
48. 26/10/13  14:30 Down Ampney (First) VS Sharpness (A)
[+]
49. 26/10/13  14:30 Harrow Hill (A Team) VS Bourton Rovers (Spartans (A))
[+]
50. 26/10/13  14:30 Avonvale United (3rds) VS Broadwell Amateurs (A)
[+]
4th Round
51. 30/11/13  14:00 Aylburton Rovers (First) VS Hatherley (First)
[+]
52. 30/11/13  14:00 Regency Town (First) VS Leckhampton Rovers (Second)
[+]
53. 30/11/13  14:00 Newent Town (A) VS Stroud United (Res)
[+]
54. 30/11/13  14:00 Staunton & Corse (Reserves) VS Bourton Rovers (Spartans (A))
[+]
55. 30/11/13  14:00 FC Javelins (Disbanded) (First) VS Smiths Athletic (Res)
[+]
56. 30/11/13  14:00 Northway (First) VS Avonvale United (3rds)
[+]
57. 30/11/13  14:00 Minchinhampton (First) VS Tidenham (Reserves)
[+]
58. 30/11/13  14:00 Down Ampney (First) VS Coleford United (Reserves)
[+]
Quarter Final
59. 11/01/14  14:00 Minchinhampton (First) VS Newent Town (A)
[+]
60. 04/01/14  14:00 Smiths Athletic (Res) VS Northway (First)
[+]
61. 11/01/14  14:00 Staunton & Corse (Reserves) VS Aylburton Rovers (First)
[+]
62. 04/01/14  14:00 Coleford United (Reserves) VS Leckhampton Rovers (Second)
[+]
Semi Final
63. 01/03/14  14:30 Minchinhampton (First) VS Aylburton Rovers (First)
[+]
64. 01/03/14  14:30 Leckhampton Rovers (Second) VS Northway (First)
[+]
Final
65. 01/05/14  19:30 Minchinhampton (First) VS Leckhampton Rovers (Second)
[+]
FA Survey
FA Mash Up
Twitter
Mars Just Play
  Nike
  • LOOKING FOR A
  • LOCAL CLUB?
  • Enter your postcode below
Advanced Search Loading...
  Coach
  • LOOKING FOR A
  • COURSE?
  • Enter your postcode below
Advanced Search Loading...
FAWSL-2014-season launch